Vatorx2
Location: Bağcılar İnönü Mah., 364 sk. no:8, Istanbul, Turkey Turkey
Founded in: 2011
Stage: Acquired
Number of employees: 16-30
Short URL: vator.co/su-ka-a-bulma
Awards and mentions
35436_5505
İstanbul tıkanıklık açma servisi İstanbul Tıkanıklık Açma Tıkanıklık açma bilginiz dahilinde ya da farkında olmadan pimaşlara atılan peçete, kağıt havlu, bez, bez parçası zamanla dirsek kısımlarında birikerek tıkanıklıklara sebebiyet verecektir. Bu tıkanıklıkları Avrupa’ dan ithal ettiğimiz özel cihazlar robotlar ile kırmadan dökmeden açabiliyoruz. Tıkanıklık sorunu bir hayli can sıkıcı sorunlar ve neticeler doğurabilmektedir. Gerekli tedbir ve çözüm alınmadığı takdirde içinden çıkılamayacak duruma gelebilir. Neyse ki teknolojinin gelişmesi ile birlikte tıkanıklık açma problemlerinin kolaylıkla üstesinden gelebilmekteyiz.
35436_5504
Kameralı Su Kaçağı Bulma Su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti sektöründe sayısı hızla artan firmaların arasından sıyrılarak, sunduğu hizmet ve verdiği güvenceyle rüştünü ispatlamış olan firmamız kameralı su kaçağı bulma ve noktasal su kaçağı tespiti işlerinizi itina ile ve garantili olarak yapmaktadır. Modern teknolojinin getirdiği cihazlar yardımıyla yaşam alanlarımızı kullanışsız hale çeviren su kaçağı problemleri artık sorun olmaktan çıkıyor. Su kaçaklarını bu sistemle bulmadaki amaç evlerde ve iş yerlerinde gereksiz kırım, onarım, tadilat işlerini önleyerek, sorunun direk kaynağını bulup noktasal olarak onarım yapılmasından dolayı masrafı azaltmaktır. Eski sistem tesisatçılar hem maddi hem manevi yönden sizi yıpratacaktır.
Vatorx1

su kaçağı bulma

Altyapı Tesisat
Startup/business
Istanbul, Turkey Turkey
https://su-kacagi.gen.tr/
  • About
  • >
  • Activities
Company description

istanbul su tesisatçısı firması olarak petek temizleme, pimaş açma, tıkanıklık açma, su kaçağı, logar açma, logar bulma, su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti işlerinde garantili hizmetler sunmaktayız.


Team
  • Ali Ayaz
    Ali Ayaz | Team member
    https://su-kacagi.gen.tr/tikaniklik-acma/